PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120829}

Głosy

White Noise
6,3 20 058
ocen
6,3 10 1 20058
5,7 3
oceny krytyków
Głosy
powrót do forum filmu Głosy

słyszałam,że to jeden z najlepszych horrorow,który po obejrzeniu na tydzień pozostawia w strachu...czy ktoś sie z tym zgadza?

ocenił(a) film na 9

Wiesz co powiem ze zdecydowanie jednak nie! Jak dla mnie to raczej thriller paranormalny a nie horror, chociaż oczywiście duchy są elementem horroru. Jednakże ten film porównałbym do OPęTANIA( w roli głownej K. Bacon). Film jest świetny tzrzymający w napięciu lecz tylko tyle. Jak dla mnie 9/10

mam prawie podobne zdanie do adasha podobne podkreslam ;P to nie znaczy ze takie same dla mnie nie był straszny prawie wogóle ten film pomysł bardzo dobry ale momentami przynudzał niestety ale reszta jednak na dobrym poziomie ocena:7/10

Dokładnie sie zgadzam z poprzednikami.Film miał dobry potencjał by stać sie naprawde dobry,ale troche go przekąbinowano...Momo wszystko film sie ogląda przyjemnie.Ocena 7/10

Ja w ogóle nie kumam po co duch żony głównego bohatera się z nim kontaktował.? bo calkowicie tego nie rozumiem.
Film taki przeciętny. Przynudza momentami.
Ale to moje zdanie. Pozdrawiam ;]

ocenił(a) film na 10

byłem w kinie i spodziewałem się że pare razy poczuje strach bo tytułowe głosy było słychać w kinie całkowicie i jeszcze byłem na nim jak było kilka ludzi dodatkowy klimat samotności spowodował że pod koniec zacząłem się porządnie bać ale film 'To' jest sto razy straszniejszy to tak na marginesie

ocenił(a) film na 8

To nie horror.Przynajmniej nie typowy.Pozatym dla 1 osoby może być straszny mutant co zjada ludzi a dla innej duch.Nie ma tu hektolitrów krwi.
Ale są momenty że można podskoczyć pod sufit.Radze nie pić wtedy niczego bo może się troche na klawiature wylać;).8/10

ocenił(a) film na 8

akcja w tym filmie toczy się nieco wolniej niż innych horrorach-potwory(czy duchy) nie biegają z toporami i nie mordują kogo się da.chodzi mi o to,że film jest dość zachowawczy,wszystko jest takie "grzeczne"złe duchy pojawiają się na ekranie ale jednak z umiarem, straszą architekta ale z umiarem, może dlatego gość sie nie boi, bo pomaga mu żona? wizyta u jakiejś wróżki-medium czy kogoś podobnego była niezła.

ogólnie rzecz biorąc daje 8/10 i polecam ten film ale w odpowiednim klimacie (zgaszone światło, pusty dom - nie kazdy boi się tego samego), niezła muzyka, świetni aktorzy.


PS. jeśli się spodoba to nie polecam drugiej części pełnej żałosnych efektów specjalnych.

ocenił(a) film na 7

Wczoraj go obejrzałem. Film naprawde ciekawy i momentami straszny jak dla mnie 8/10 ale w strachu mnie nie pozostawił :)

Majin__Vegeta

Hmm... Nie pozostawił Cię w strachu? To ściągnij sobie z netu nagrania EVP i słuchaj ich co wieczór przed pójściem spac, codziennie słuchając o jedno więcej. Zobaczymy czy spokojnie zaśniesz. ;)

użytkownik usunięty
Lukens

mam do was pytanko...słyszałam o pewnym amatorskim "horrorze"ie coś o tym? a może wiecie jaki tytuł nosi to nagranie?

użytkownik usunięty
Lukens

mam do was pytanko... słyszałam o pewnym amatorskim "horrorze" w którym ktoś nagrał w starym i opuszczonym domu dziwne i przerażające odgłosy...Słyszeliście o tym? może ktoś wie jaki tytuł nosi to nagranie?

ocenił(a) film na 7
Lukens

Lukens możesz podać jakiś link do tych nagrań EVP. Z góry dzięki :)

Majin__Vegeta

Google Twoim przyjacielem :) na necie jest tego bardzo dużo, przy czym 95% to fake, a pozostałe są bardzo niewyraźne, stąd wiele zależy od interpretacji... No ale jeśli ktoś się wczuje w klimat i pobawi się z tymi mp3 jakimś programem do obróbki dźwięku (np. goldwave) to może się zdziwić. :)

ocenił(a) film na 8

zdecydowanie nie jest to film który zapada w pamięć. ja nie nazwałabym go nawet horrorem. co najwyżej dobry dreszczowiec. chociaż i tak daję dobrą notę bo to w końcu film z Michaelem Keatonem, więc nie może być zły. polecam, ale nie jako horror:)

ocenił(a) film na 10
mychaa4a

Ja moge go ocenić na wspaniały fim- mam co prawda dopiero 13 lat, a ten film oglądałam rok temu. Trzyma w napięciu, są straszne odgłosy, a podskoczyć można z powodu pojawiających sie zębów...

Film jest dobry, ale nie wybitny. Duży plus za klimat i ogólnie rzecz ujmując ciekawie zobrazowane porozumiewanie się zmarłych z żyjącymi. Moja ocena 7/10.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones