PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120829}

Głosy

White Noise
6,3 20 058
ocen
6,3 10 1 20058
5,7 3
oceny krytyków
Głosy
powrót do forum filmu Głosy

gówno jakich mało

ocenił(a) film na 2

ten film jest beznadziejny - daje ocene 3/10 chociaż nie wiem czy nawet na to zasługuje - mnie wcale nie trzymał w napięciu , zero strachu , bezsensowna i nieciekawa opowieść

ocenił(a) film na 8
sosnaaa

"Gusta nie podlegają dyskusji".A moim zdaniem film bardzo ciekawy.
Jest troche niewyjaśnionych spraw ale i tak ogląda się z zapartym tchem.
Nie jest to film gdzie ujrzycie hektolitry krwi.Jest to film bardziej sf/horror.
A pikanterii dodaje fakt że film oparty na faktach.Istnieją nawet organizacje z własnymi środkami dofinansowania które prowadzą badania nad EVP.(Electronic Voice Phenomenon) - określenie dźwięków zarejestrowanych w postaci nagrań, zarówno cyfrowych jak i analogowych, o niezidentyfikowanym źródle i pochodzeniu. Są to mniej lub bardziej zniekształcone głosy ludzkie, wypowiadające pojedyncze słowa lub krótkie frazy.
Mowa tu o zarejestrowaniu głosu osób z tamtego świata.Co ciekawe wydaje się to być bardziej wiarygodne i udokumentowane niż fakt istnienia obcej formy życia(UFO).Więcej info znajdziecie na http://pl.wikipedia.org/wiki/EVP

http://aaevp.com/

Film polecam bo momenty naprawdę powodowały przśpieszenie akcji serca.
Nie oglądać po zmroku!!;).pozdr

sosnaaa

Tobie się pewnie podobają horrory w stylu "AHHAHA!! MAM PIŁĘ MOTOROWĄ I ZARAZ CIĘ ZA*EBIĘ!! AHAHHAH!!!" albo "-Hello? -Obserwuję Cię Amy..."

ocenił(a) film na 2
darecky1

przepraszam ale lubię filmy z "klimatem" a nie w stylu "mam piłę motorową - zaraz zginiesz" ale ten film dla mnie był bezklimatyczny , nudny i bezsensowny poprostu - ale mimo wszystko faktycznie o gustach się nie dyskutuje - więc przepraszam za ostre słowa w temacie :)

ocenił(a) film na 8
sosnaaa

jak to bezsensowny możesz wytłumaczyć? Wiesz coś o EVP, że tak sądzisz?

ocenił(a) film na 2
Newelowsky

no muszę przyznać że o tym EVP nic nie wiem - więc biję się w pierś aczkolwiek mi film się nie podobał i tyle

ocenił(a) film na 8
sosnaaa

to jak nie wiesz nie pisz raczej nic... wstaw ocene i tyle, bo to nie jest zwyczajny film. Nie jest idealny, ale porządnie zrobiony, a nawet trzyma się wiekszości szczegółów dotyczących zjawiska EVP. Może jakbyś sie interesował inaczej byś na to patrzył.

ocenił(a) film na 9
sosnaaa

Dla mnie również był to jeden z najciekawszych horrorów jakie oglądałam :] Może dla tego że jest on realny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones