PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120829}

Głosy

White Noise
6,3 20 058
ocen
6,3 10 1 20058
5,7 3
oceny krytyków
Głosy
powrót do forum filmu Głosy

1. Na początku filmu jest notka o technologii EVP (słyszałem o niej pierwszy raz w życiu, ale to szczegół). Nie wiem ile osób, tak na prawdę przed obejrzeniem filmu słyszała o tym, ale w filmie takie urządzenie jest prawie w każdym domu i każdy może je zmątować (np. bohater)
2.brak motywu działania tych trzech czarnych dusz
3.końcowa scena, gdzie umiera bohater i ten gość co wykonywał rozkazy tych dusz umierają jest już wogóle pojebana. Duchy się materializują, policja wpada i zaczyna strzelać bez ostrzeżenia-po prostu chaos
4.po co ten koleś wogóle pomagał "mrocznej trójcy"
5.dlaczego sarah skoczyła (chociaż to jeszcze można wytłumaczyć)

takie są moje pierwsze odczucia. Film nie był najgorszy, ale przez brak logiki do najlepszych się nie zalicza. Oczekiwałem od niego dużo więcej.

ocenił(a) film na 7
dawid89_

hi ja slyszalem o EVP wczesniej.... przyswoj sobie wiedze na ten temat bo to prawda....... takie glosy zwyklym radiem mozna nagrac......choc to nie proste..... poczytaj sobie w necie chociaz o transkomunikacji.....

film rzeczywiscie moze nie najleprzy ale rozpowszechnia wiedze o EVP dlatego taki wazny jest.........

ocenił(a) film na 7
dawid89_

ad1. o wielu rzeczach jeszcze nie slyszales i slyszec w swoim zyciu nie bedziesz

ad2. fakt, scenarzysta widac lubi nie domowienia, ale widz raczej nie :/

ad3. proponuje zapoznaniem sie ze slowem spoiler i czemu ono moze sluzyc

ad4. scenarzysta roxxx

ad5. faktycznie moglo byc lepiej, ale film ogolnie jest dobry, z wyjatkiem koncowki (takie mocne 6, albo slabe 7 :) )

ocenił(a) film na 10
dawid89_

Okej odpowiem Ci na te pytania:
1. O EVP wcześniej nie słyszałam, ale widziałam takie użądzenia na jakiejś giełdzie internetowej.
2. Ogólnie to motyw tego była trzy demony zabijały każdego kto zakłócał ich spokój
3.Tak to było dziwne, ale moze duchy po tym jak zabiły wystarczająca ilosc osób mogły się zmaterializować.
4. Ponieważ wcześniej sam zajmował się EVP i te duchy go opętały.
5.Sarah skoczyła bo trzy demony ją opętały

użytkownik usunięty
dawid89_

bo mało wiesz dziecko poczytaj http://pl.wikipedia.org/wiki/EVP tu dowiesz się wszystkiego bo to naprawdę real

ocenił(a) film na 8
dawid89_

Nie mam pojęcia dlaczego na tym forum jest tyle osób, które mają problemy ze zrozumieniem tego filmu.. Oglądałam go w nocy, na pół śpiąca i nie mam uczucia, że w scenariuszu były jakieś niedomówienia.. Wszystko zostało jasno wyjaśnione w filmie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones