PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120829}

Głosy

White Noise
6,3 20 043
oceny
6,3 10 1 20043
5,7 3
oceny krytyków
Głosy
powrót do forum filmu Głosy

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

Film na pewno jest dla osób które interesują się zjawiskami nadprzyrodzonymi :)..dla mnie jest świętny... dla wszystkich zainteresowanych horrorami to nie jest film z cyklu piła czy jakaś debilna laleczka latająca( które moim zdaniem nie zasługują na miano horrorów bo są żałośnie śmieszne) film jak dla mnie idealnie wpasowuje sie w moje kategorie horroru chociaż w tym wypadku lekki horror..straszne momenty, tajemnica, niewyjaśnione zjawiska :)
Jak widać horror nie tylko oznacza latającego z siekierą psychopatę zarzynającego wszystko jak leci ;)

mosia22

Zgadzam się z Tobą w pełni - każde słowo. Ja też lubię takie, że tak powiem - "niesztampowe horroro - thrillery", takie nieokreślone, pełne zagadek, psychologicznie skomplikowane i koniecznie z tematem zjawisk paranormalnych... w tym przypadku te tajemnicze "głosy".... próba zbadania tego zjawiska stworzyła świetny obraz o podłożu paranormalnym :))))) jak dla mnie - również - rewelka!

użytkownik usunięty
mosia22

Powiem tak - również uwielbiam takie.. Jak dla mnie thrillery, bo były momenty niepokojące, aczkolwiek jakiś specjalnie makabrycznych(bo w horrorach zazwyczaj nie ma strasznych, tylko są makabryczne) scen nie zauważyłam. Lecz muszę tylko dodać, że osobiście np lubię nawet piłę.. Oczywiście nie za te wszystkie obrzydliwe sceny.. Brr, ale raczej, że to wszystko wynika z czegoś, ma jakiś (może nie najgłębszy) sens, a nie zabijanie bez powodu, dla fun'u ;) Ogólnie uwielbiam oglądać wszystkie filmy bo lubię wyrabiać sobie opinię na ich temat a przy okazji poznawać różne gatunki i rodzaje ;) Pozdrawiam

użytkownik usunięty
mosia22

Mnie też się podobał. Był dobrze zagrany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones