PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120829}

Głosy

White Noise
6,3 20 058
ocen
6,3 10 1 20058
5,7 3
oceny krytyków
Głosy
powrót do forum filmu Głosy

data premiery:
2005-08-26 (Polska)
2005-01-07 (Świat)

A niedawno byl artykul o tym ze polscy widzowie coraz mniej chodza do kina. No jak maja chodzic jesli pokazuja filmy z takim opoznieniem?!?!


Hostage
data premiery:
2005-09-16 (Polska)
2005-03-09 (Świat)

House of Wax
data premiery:
2005-08-12 (Polska)
2005-05-06 (Świat)

Charlie and the Chocolate Factory
data premiery:
2005-09-09 (Polska)
2005-07-13 (Świat)

Batman Begins
data premiery:
2005-07-29 (Polska)
2005-06-15 (Świat)

The Grudge
data premiery:
2005-01-21 (Polska)
2004-10-22 (Świat)

Man on Fire
data premiery:
2004-10-15 (Polska)
2004-04-21 (Świat)

... filmow jest od groma

Ale to jeszcze nic, w porownaniu z Equilibrium
data premiery:
2003-07-25 (Polska)
2002-10-18 (Świat)

ocenił(a) film na 6
VvX

Zapomniałeś jeszcze o 4,5 i 6 epizodzie Gwiezdnych Wojen :D
Hahaha
To dopiero była komedia.... "Zaledwie" 20 letnie opóźnienie :D
Pozdrawiam

Link
http://gwiezdne.wojny.filmweb.pl/Gwiezdne,Wojny,-,Epizod,4%3A,Nowa,Nadzieja,(197 7),o,filmie,Film,id=759 [gwiezdne.wojny.filmweb. ...]

Aki

Film "Narodziny" z Nicole Kidman miał premierę światową 2004.09.08, a kiedy ukaże się w Polsce to do tej pory nie wiadomo... :/

Sharis


Pojawi się w Polsce i to już dziś.... ale tylko na DVD :(

Aki

Jak podali tylko polską premierę zremasterowanych GW, to tak wyszło. W końcu moja mama jakoś musiała kiedyś GW ogladać, a na pewno oglądała w Polsce.
Pozdrawiam

Veda12

Ja też to wtedy oglądałam w kinie. I było to na przełomie lat 70-tych i 80-tych, co i tak pozostawia jakieś opóźnienie w stosunku do premiery światowej (chodzi o Epizod 4), ale w tamtym czasie różnica 2 czy 3 lat w stosunku do premiery światowej nie była niczym niezwykłym.

Aki

Filmweb dla Polski podaje date premiery wersji "odnowionej", ktora byla wlasnie w 1997r. Spokojnie, stara wersja nie byla az tyle opozniona, ale to juz beda lepiej pamietac nieco starsi filmwebowcy, niz ja.

Aki

Filmweb dla Polski podaje date premiery wersji "odnowionej", ktora byla wlasnie w 1997r. Spokojnie, stara wersja nie byla az tyle opozniona, ale to juz beda lepiej pamietac nieco starsi filmwebowcy, niz ja.

ocenił(a) film na 7
VvX

A pozniej maja pretensje ze kopie pojawiaja sie w internecie,jak by przy kazdej premierze byla swiatowa premiera takiego problemu by nie bylo.Bo poca mam isc do kina jak ogladalem ten film na kompie.

A tak wogole to film byl niezly.

VvX

masz racje;/ w Polsce zawsze jest takie opoznienie ;/ pozdrawiam ;* ;];]

VvX

Kolejne dwa do kompletu

Bride and Prejudice (The Bollywood Musical)
data premiery:
2005-09-02 (Polska)
2004-10-06 (Świat)

House Of Flying Daggers
data premiery:
2005-04-15 (Polska) (!!!!!!!!!!!!)
2004-05-17 (Świat)

Hero
data premiery:
2003-09-05 (Polska) (!!!!)
2002-10-24 (Świat)

Wimbledon
data premiery:
2004-12-24 (Polska)
2004-09-13 (Świat)

Sky Captain and the World of Tomorrow
data premiery:
2004-11-26 (Polska)
2004-09-14 (Świat)

Robots
data premiery:
2005-06-03 (Polska)
2005-03-10 (Świat)

Bewitched (z Nicole Kidman)
data premiery:
2005-10-07 (Polska)
2005-06-24 (Świat)

The Manchurian Candidate (thriller z Denzelem Washingtonem)
data premiery:
2004-07-30 (Świat)
Polska... brak, pewnie juz nigdy nie bedzie

The Descent (swietny horror)
data premiery:
2005-07-06 (Świat)
Polska... na razie brak

The Cave (zapowiada sie na ciekawy horror)
data premiery:
2005-08-26 (Świat)
Polska... na razie brak

The Dukes of Hazzard
data premiery:
2005-08-05 (Świat)
Polska... na razie brak


Poprostu nie wiem, szkoda komentowac

ocenił(a) film na 7
VvX

Kolejny dowod ze jestesmy sto lat za murzynami

ocenił(a) film na 5
budzik_3

to jeszcze nic:
BARAKA
data premiery:
2005-06-10 (Polska)
1992-09-15 (Świat)

ocenił(a) film na 7
rafi_6

No ale coz dokumentalne filmy sa czesto malo zauwazane dopiero to zmienia jakis festiwal lub cos w tym stylu

VvX

The Manchurian Candidate chyba wyszedł już w Polsce na DVD, nie pozostawia to złudzeń co do pokazania go w kinie. Szkoda. A przecież dawali zapowiedzi w kinie (kilka miesiecy temu puszczali trailer w Cinema City).

ocenił(a) film na 5
VvX

no właśnie!!! po co czekać na polską premierę jak można ściągnąć jak ktoś bardzo chce zobaczyć jakiś film i się go nie może doczekać, bez sensu =(

oliina

Zgadfzam się i mnie to wkurza. Naszczęśćie King Kong będzie jeden dzień po premierzaświatowej. (dlatego na niego pujde)

tonieja89

Kontrolerzy :
Na węgrzech w 2003 roku
Polska 2005-01-14 (bodajże)
USA 2005-04-01
i tak powino być

tonieja89

Wczoraj patrzyłem w Emule . I co ............ już można sciągnąc , nieźle . Ale napisów narazie nie ma . (Do premiery zostało jakieś 3,5 - 4 miesięcy)

ocenił(a) film na 10
VvX

ej no qrde macie problem jak chcecie wczesniej obejrzeć filmik to... ściągnijcie go sobie !! a nie... qrna jak ludzie chca to widze ze umieja sobie znaleźć problem :| i zamiast szukać tych dat kiedy jaki film miał premiere światową a kiedy w Polsce to lepiej załatwcie sobie ten film na kompa :| jejq.... a nie ktorzy zamaiast chodzic do kina tylko dlatego ze premiera swiatowa byla 2 dni przed polską, to mogła by sie pouczyć ortografii bo ja rozumiem ze niektórzy maja dyslekcje tak jak np ja :) ale zeby napisac "pujde" (-- tak jak tu własnie ejst napise to jest już szczyt kalectwa :|... zreszta nie wiem o co chodzi autorce postu z tym ze ludzie dziwia sie ze polacy nie chodza do kina..... nio i ona skomentowała to tak ze nie potrzebnie sie dziwia jak są takie spóźnienia... ja nie oglądam filmu tylko dlatego zeby byc najszybszą ale dlatego zeby do mojego zycia coś wniósł....ehhh... nie wazne czy miesiac czy pół roku później... zreszta jak mówie... istnieje Kaaza i Emule :|

__rEsPeCt__

Wiesz, sa jeszcze tacy durni ludzie na swiecie ktorzy dali sie omamic i chodza do kina, wydaja pieniadze tylko po to zeby sie nacieszyc przez te 1.5-2h. Nie wspominajac o tym ze aktorzy, tworcy filmu dostaja cos za swoja prace. Kretyni jednym slowem

VvX

Hehe a ja was wszystkich przebije:

Kontrolerzy:
2005-01-14 (Polska)
2003-11-20 (Świat)

W niemczech widzialem juz na DVD filmy ktore u nas jeszcze premiery nie mialy:P

iGr

A ja lubię chodzić do kina, podoba mi sie ten nastrój. Niekiedy wolę poczekać, bo oglądanie filmu na komputerze mnie nie kręci...jestem w miarę cierpliwa, poczekam nawet ten rok, ale moim zdaniem warto. Teraz czekam na Człowieka ringu i napewno pójde do kina

iGr

Gdybys przesledzil caly temat to bys wiedzial ze nikogo nie przegoniles ;P. Wstarczy popatrzec kilka postow wyzej :)

VvX

Tutaj nie chodzi, że jesteśmy zacofanym krajem, tylko o kasę i układy firmy promują filmy, na które łożyły kasę i nie ważne, czy gniot, czy nie WAŻNE, by kasa z tego była.Podobnie jest z polską muzyką puszcza się, byle co w koło macieja tylko dlatego że, to KASA i UKŁADY :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones