PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120829}

Głosy

White Noise
6,3 20 047
ocen
6,3 10 1 20047
5,7 3
oceny krytyków
Głosy
powrót do forum filmu Głosy

DNO

ocenił(a) film na 1

dawno nie ogladalam tak slabego filmu. momentami straszy znienacka straszna twarz z telewizora ale poza tym to ponizej krytyki, scenariusz, pomysl - co to w ogole mialo byc?? porazka, czas mi sie przy tym filmie dluzyl niemilosiernie. nie polecam

xshadowsphere

spox nie lubisz filmów z tego gatunku, to po co je oglądasz? Myślisz, ze to o czym miało być? Poniżej krytyki to jest kac wawa. A temu to 90 % polskich filmów do piet nie dorasta (to nie znaczy, że ten jest świetny). Ja szczerze polecam, bo tematyka dla wielu nieznana i warto się z nią zapoznać.

xshadowsphere

Zgadzam się, uznałem jednak, iż mimo baaardzo słabego scenariusza, pozbawionego sensu, to dzieciaki nastraszyć może, dlatego dostał ode mnie 3 ;)

ocenił(a) film na 3
xshadowsphere

Racja, zmarnowany czas:(

xshadowsphere

Może i sama tematyka filmu (EVP) była w jakimś tam stopniu ciekawa, ale wykonanie, sam scenariusz i fabuła to już osobna sprawa. Owszem, film w nielicznych momentach trzymał w napięciu, coś się działo na ekranie, ale w większości sceny były nudne i przewidywalne. Ponad półtorej godziny straconego czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones