PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120829}

Głosy

White Noise
6,3 20 047
ocen
6,3 10 1 20047
5,7 3
oceny krytyków
Głosy
powrót do forum filmu Głosy

Świetny !!

użytkownik usunięty

A koniec naprawde zaskakujący, oby więcej takich filmów. Polecam
8/10

ocenił(a) film na 7

zgadzam się :) może nie na 8 ale film ok :)

ocenił(a) film na 7

słaby nie wiem skąd tak wysoka cena

ocenił(a) film na 4
orzel4641

sstad ze film ma zarabisty zwrot akcji jakiego nie mozna sie spodziewac

Movie_Crash_Man

koniec jest przewidywalny,zarąbistych zwrotów akcji nie było.Film taki sobie,ale to rzecz gustu a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje

Movie_Crash_Man

Ej, to ty myślałeś, że on w OPUSZCZONYM BUDYNKU znajdzie gdzieś tam przypadkiem zaginioną? Jeśli nie spodziewałeś się, że główny bohater spotka w tym budynku porywacza, to faktycznie mogłeś poczuć się zmieszanym tym "zarąbistym zwrotem akcji".

mnie również sie podobał, dlatego polecam :)

ocenił(a) film na 9

Jeden z najlepszych filmów dotyczących zjawisk paranormalnych. Powiem szczerze że dzięki temu filmowi zaczęłam się "głębiej" interesować zjawiskami nadprzyrodzonymi ;) Znakomita gra głównego aktora, wciągająca fabuła. Polecam fanom tego gatunku!

ocenił(a) film na 7

Temat interesujący sam film oglądany nocą najlepiej o 2.00 kiedy wszyscy śpią sprawia że momentami ma się ciary na plecach,wszystko jest na dobrym poziomie choć momentami film jest nie jasny i z tą niejasnością zostajemy do końca chodzi mi tu o to przede wszystkim że nie powiedziano nic w filmie o tych czarnych cieniach.7/10

ocenił(a) film na 7
DemiaN

Końcówka zakręcona
dlatego 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones