PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=274316}

Głosy 2

White Noise 2: The Light
6,0 6 468
ocen
6,0 10 1 6468
Głosy 2
powrót do forum filmu Głosy 2

Film wygląda mi na niskobudżetową produkcję telewizyjną. Efekty specjalne mizerne ale gdyby
chociażby scenariusz, dialogi i gra aktorska trzymały poziom można by to wybaczyc. Nathan
Fillion jest w roli gł. bohatera zwyczajnie słaby - mam wrażenie że przez cały film ma jedną minę i
niespecjalnie wie jak wczuc się w różne sytuacje które wskazuje mu scenariusz. Dialogi mało
interesujące, poziom taki by film mógł obejrzec zwykły głupek i byc zadowolonym że zrozumiał.
O ile Głosy z 2005 jeszcze "uszły" - oceniłem na 4/10 - o tyle ten film jest już poniżej pewnego
poziomu mojej tolerancji dla amatorszczyzny.

Ostatecznie mogę dac naciągane 3/10 za klimat filmu i poruszaną tematykę.Ale do jedynki ta
częśc ma się jak niebo do gleby i w zasadzie ocena powinna byc na poziomie 2.5/10 Michael
Keaton jednak ratował tamten takze dośc słaby film.

SPOILER

jedna z większych bzdur w filmie: facet traci rodzinę i nawet nie dociera do niego informacja że
morderca tej rodziny wciąż żyje - nie miał kontaktu ze śledczymi z policji czy jak, albo chociaż z
mediów by się nie dowiedział ? Dowiaduje się o tym po dłuższym czasie dopiero. Jak dla mnie -
strasznie naciągane. Dodatkowo wmieszanie lucyfera w tą całą "afere" wydaje mi się
groteskowe a nie straszne, sam film niczym kompletnie nie wywołuje napięcia czy lęku.
Jest tylko jedna dobra scena w tym filmie : jak spada fortepian wraz z grupką osób - nieźle
nakręcone i trzyma jakiś poziom, reszta niestety poniżej poziomu.

armarange

Ludzie nie sugerujcie się tym stekiem bzdur! Film bardzo dobry 8/10

ocenił(a) film na 4
oxygen78

Bardzo dobry to nie jest, ale mniej więcej na poziomie jedynki. Odbiega od niej nie tylko inną obsadą, ale i pewną atmosferą. Tak już jest gdy się obejrzy sequel to się siłą rzeczy porównuje do pierwowzoru. Podobnie jak nowo poślubiony mąż będzie wybrzydzał na zdolności kulinarne małżonki, bo "mama to lepiej gotowała". Rzecz w tym, że nie tyle lepiej, co inaczej;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones