PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=274316}

Głosy 2

White Noise 2: The Light
6,0 6 468
ocen
6,0 10 1 6468
Głosy 2
powrót do forum filmu Głosy 2

2/10

ocenił(a) film na 2

Fatalny sequel przyzwoitego horroru. Patrick Lussier tworzy sequel, który wręcz w niczym nie przypomina ani nawet nie odnosi się (poza drobnymi wyjątkami) do pierwszej części. Scenarzysta ułożył dla niego swoją, odrębną ścieżkę. Niestety jest to kompletnie nieciekawa ścieżka. Scenariusz jest po prostu beznadziejny. Z biegiem czasu dostajemy coraz więcej głupstw, naiwnych historii i do bólu przepełnionych okropnymi efektami specjalnymi scen. Okropnymi w tym sensie, że są w tym filmie całkowicie zbędne. Nie ma tu zatem mowy o jakimkolwiek klimacie. Brak dramaturgii, brak zaskoczenia. Fabuła jest nieciekawa. Jestem przekonany, że powstało już wiele filmów o bohaterach, przewidujących czyjąś śmierć. Pierwsza połowa nie jest jeszcze taka zła ale gdy do gry wkracza... Szatan... film staje się zlepkiem przeróżnych, głupich pomysłów i przestarzałych patentów, w żałosny sposób starając widza zaciekawić do dalszego oglądania. Budzenie strachu opiera się tylko i wyłącznie na "jump scenkach". Do tego dochodzi jeszcze fatalne zakończenie, jedno z najgorszych, jakie dotychczas w horrorach widziałem. Mały plusik wyłącznie za niezłą "próbę gry aktorskiej" głównego bohatera i pierwszą połowę filmu. Moja ocena: 2/10.

Shady_Yo

. . . // Spoiler \\ . . .Film jest bardzo ciekawy i na pewno nie jest to ( jak co niektórzy myślą ) kiepska kontynuacja, lecz odrębna historia, która na szczęście ma nic wspólnego z częścią pierwszą, no poza tematem duchów, bo ileż można powielać te same pomysły i oglądać duchy na rozstrojonej aparaturze, to nie piła która ma 8 części i traktuje ciągle o tym samym . . .
1 część miała urok, powiew świeżości, natomiast w dwójce powielanie tych samych pomysłów byłoby kompletnym nieporozumieniem i myslę że by się po prostu nie sprawdziło, mamy więc zatem odrębną i ciekawą historię, oraz bohatera, który zaczyna rozumieć jakie zdolności nabył podczas śmierci klinicznej i wykorzystuje ją by ,,czynić dobro,, co ma niestety jak się później okazuje fatalne skutki, film jest jednym z lepszych jakie widziałem, a widziałem ich bardzo wiele

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones